Przejdź do treści

Opis firmy

Centrum Szkolenia Kierowców „Karpaty” istnieje od 1991 roku. Posiadamy duże doświadczenie w szkoleniu kierowców zarówno tych początkujących jak i posiadających już prawo jazdy.

Cieszymy się wysoką zdawalnością na egzaminach państwowych. Kursy w naszej szkole nie są jednak ukierunkowane wyłącznie na zdanie egzaminu, ale kompleksowo przygotowują do bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym.

Kierujemy się wartościami

Zapewniamy odpowiednią bazę szkoleniową, doskonale przygotowanych instruktorów – cierpliwych i wyrozumiałych, których umiejętności, talent i pasja w przekazywaniu wiedzy sprawią, że nauka kierowania pojazdem i poznanie przepisów drogowych staną się przyjemnością.

Każdy kursant posiada inne predyspozycje do kierowania pojazdem i przyswajania wiedzy, dlatego staramy się indywidualnie traktować każdego przyszłego kierowcę dostosowując metody i sposoby nauczania do jego możliwości. Od pierwszych dni działalności sprawą najważniejszą jest dla nas najwyższa jakość szkolenia. Codziennie dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci byli zawsze z nas zadowoleni…